Připouštění

 PŘIPOUŠTĚCÍ SEZÓNA 2018 SKONČILA

 

Kompletní nabídka hřebců ZDE

*

 

ERICK BP36

- nově uchovněný Barock Pinto hřebec s 50% fríské krve. KVH 170cm

 

*

 

*

 

JURRE O.


- impozantní  fríský hřebec,  KVH 170cm

Více informací ZDE

 

 

*


TARGON VON MARSCHHORST 

 (nar. 2006, původ TONKE 371 X TEAKE 272, KVH 165cm )
- CHLAZENÉ SPERMA zasíláno od 1.února 2013 do 31.července 2013
Šestiletý hřebec holandského původu s velmi nízkou příbuzností , uchovněný v Německu, vítěz testace hřebců 2010. Drezurní typ. Připouští fríské klisny ze všech registrů. Hříbata se zapisují v rámci  holandské plemenné knihy KFPS do registru KFPS-D a mají na svodech nárok  na veškeré prémie a tituly. 
Pro chovatele, kteří mají zajištěn dobrý servis inseminátora a chtějí zvolit plemeníka v rámci druhého nejvyššího registru KFPS, lze připuštění hřebcem Targon doporučit. Vzhledem k pozitivním několikaletým zkušenostem s německou připouštěcí stanicí ( komunikace, spolehlivost, kvalita dávek..) je pravděpodobnost úspěšného zabřeznutí velmi vysoká.      
V rámci holandské PK barokní pinto možnost připuštění pro  klisny různých plemen a typů (zvláště klisny teplokrevné, teplokrevného typu, plnokrevné, strakaté,  fríského typu a polofríské, plné původy nejsou podmínkou).
Předem nutno zaslat kopii rodokmenu klisny, kontaktní údaje a zaplatit připouštěcí poplatek 14.800,- . Následně možno objednat chlazené dávky  2250,-/ ks (dodání úterý až sobota vlakem službou ČD Kurýr - informace o dostupných stanicích na www.cd.cz/ekuryr) . Objednat nutno den předem ráno do 11.00! Dávka Vám přijde následující den odpoledne či večer dle vzdálenosti. Po dohodě lze dávku osobně vyzvednout ráno v naší stáji. Pokyny pro objednání dávek

OSO HERMES


-   teplokrevný hřebec homozygotní na strakatou barvu. Žádná sázka do loterie, ale strakaté hříbě z každé klisny. KVH 166cm.

 

 


*

DRAGON MIST GOODSHAPES


 

-   hřebec BAROKNÍ PINTO , 25 % fríské krve, homozygotní na strakatou barvu. Strakaté hříbě z každé klisny ( zatím všechna velmi pěkně vybarvená) ,  KVH 156cm.

 

 


*

 


 
The Best breeder webdesign - Webdesign pro chovatelské stanice